Zadaj pytanie
14 sierpnia 2014 01:11

Jaki Gainer Wybrać?

Witam , aktualnie nabieram masy i jest mi ciężko dostarczyć daną ilość węgla i białka , a najbardziej kalorii. Mam problem w wyborze Gainera , jaki polecacie ? MHP up your mass , mass up ,mutant mass ,który z tych wybrać ? Z Góry Dzięki ;)
6466
7
dodał odpowiedź 14 sierpnia 2014 02:24
Zależy czy chcesz zwiększyć tylko ilość kalorii w diecie czy wartości odżywczych. Osobiście wybrałbym Mutanta, bo taniej wychodzi a w niektórych sklepach w promocji dorzucają kreatynę. Chociaż MHP ma lepszy skład pod względem ilości białka. Jeśli z jedzenia dostarczasz odpowiedniej ilości białka to weź mutanta a jeśli nie to weź MHP.
dodał odpowiedź 14 sierpnia 2014 10:43
Polecam Mutant Mass :)
dodał odpowiedź 14 sierpnia 2014 10:45
Witaj, odemnie polecam MASS XXL - JEDEN Z NAJLEPSZYCH GAINERÓW , MASS CORE - też bardzo dobry Gainer, którego polecam :).... POZDRAWIAM
dodał odpowiedź 14 sierpnia 2014 11:29
MASS CORE stanowczor
dodał odpowiedź 14 sierpnia 2014 14:09
Polecam Ci Mass XXL od Treca ze względu na dobrą rozpuszczalność, smak i nie powstawanie grudek.
dodał odpowiedź 14 sierpnia 2014 23:13
Hejka, również polecam mass xxl : ) Pozdro
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie