Zadaj pytanie
23 sierpnia 2014 12:17

sylwetka na basenie

Czesc!
Mam pytanie, czy da sie zbudowac ladna sylwetke, uczeszczaja
c tylko na basen i trzymajac diete na plusie, bo ze wzgledow zdrowotnych nie mmge chodzic na silownie :/


Z gory dzieki ;)
623
4
dodał odpowiedź 23 sierpnia 2014 12:32
Do rozwoju masy mięśniowej jest potrzebna dieta i trening siłowy. Masz przeciwwskazania do podnoszenia ciężarów? Możesz ćwiczyć w domu? Jeśli tak, to poczytaj o treningu domatora.
dodał odpowiedź 23 sierpnia 2014 14:24
Myśle ze basen będzie swietnym dodatkiem i napewno wpłynie pozytywnie na organizm jednak mimo wszystko nie zastapi to treningu siłowego. Może trening z obciażeniem własnego ciała?
dodał odpowiedź 23 sierpnia 2014 19:01
Witaj, jeżeli zapewnisz dodatkowy bilans kaloryczny, to na pewno twoja sylwetka przez pływanie poprawi się i będzie to widoczne.... Możesz też wprowadzić trening z obciążeniem własnego ciała.... Pompki, brzuszki itd... POZDRAWIAM !
dodał odpowiedź 24 sierpnia 2014 13:01
jest to możliwe, ale musisz to "wypływać". Zazwyczaj każdy basen pozwala skorzystać z deski lub ósemki, czasami również z łapek :) warto też się zaopatrzyć w płetwy. przykładowe ćwiczenia w zależności od poziomu zaawansowania to: 1. ósemka między udami, a ręce jak do kraula (naprawdę polecam) 2. płyń, używając tylko nóg jako źródła napędu. głowę trzymaj nad wodą. chwyć deskę oburącz. 3. pływanie kraulem z łapkami 4. pływanie jednej długości jak najszybciej, nawrót i druga długość tylko ta już spokojnie i traktujemy jako odpoczynek 5. pływanie kraulem 6-taktowym ( w podobny sposób można pływać innymi stylami, chodzi po prostu zwiększenie intensywności i takie ćwiczenie wykorzystujemy przy sprintach lub ćwiczeniach interwałowych)
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie