Zadaj pytanie

Ból w klatce piersiowej ponad mostkiem

Cześć,
w zeszły piątek zrobiłem dosyć ostry trening barków, po wyciskaniu żołnierskim zaczełem odczuwać delikatny ból jakby kucie w klatce piersiowej. Dziś jest wtorek i jak mocno nabieram powietrza nadal czuje delikatne kłucie czy to normalny objaw rozrastania się klatki czy to moze być raczej kontuzja coś się naderwało ? Miałktoś podobne objawy? Próbowałem wczoraj robić pompki i podnośic nie duże ciężary na klatkę czyłem kłucie ale byłem w stanie ćwiczyć co robić?
1146
4
dodał odpowiedź 26 sierpnia 2014 18:12
Albo to bóle potreningowe, być może coś Ci przeskoczyło. Nie masz problemów kardiologicznych? Masz dobre ciśnienie tętnicze? Kiedy ostatnio robiłeś EKG? Być może ból jest chwlilowy i niedługo przestanie boleć, w przeciwnym wypadku polecam wizytę u lekarza.
dodał komentarz 11 marca 2016 13:48
wszystko minelo zwykly bol po treningu
dodał odpowiedź 26 sierpnia 2014 21:15
Witaj, miałem podobny objaw ale przeważnie przechodził... Mógł wystąpić od właśnie ostrego treningu - mogłeś coś naderwać lub cośpodobnego... DAJ SOBIE JESZCZE Z DZIEN jak nie ustąpi to wybierz się do lekarza ! :)... POZDRAWIAM
dodał odpowiedź 26 sierpnia 2014 21:18
Tylko na wizyte u lekarza specjalisty to z 3 miesiące poczekam :)
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie