Zadaj pytanie

Jaki polecacie trening domowy dla endomorfika?

Przeprasam ze jeszcze raz ale zle kliknalem i mi odrazu dodalo post. Do dyspozycji mam worek treningowy i 2 hantle 7.5kg. Polecicie tez jakas diete?
499
2
dodał odpowiedź 31 sierpnia 2014 16:21
Witaj. Pamiętam swoje początki gdy miałem do dyspozycji tylko 2 hantle. Hantlami możesz wykonać mnóstwo ćwiczeń na prawie każdą partię mięśniową, do tego trening z workiem zwiększy Twoją szybkość, wytrzymałość jak i koordynację ruchową i ogólną sprawność fizyczną. Musisz obejrzeć sobie filmiki instruktażowe odnośnie ćwiczeń na poszczególne partie ciała. Polecam tą stronę http://pomper.pl/atlas.html . Jeśli chcesz coś wiedzieć - pytaj, postaram się pomóc.
dodał odpowiedź 31 sierpnia 2014 18:33
Witaj, jeżeli chodzi o diete musisz obrać czy masa czy redukcja.... Na takie pytanie na pewno znajdziesz nie jedno a milion takich odpowiedzi na tym forum " ZAPYTAJ TRENERA" jeżeli chodzi o trening możesz se właczyć hantle które tak naprawdę będą działać na wszystkie partie mięśniowe czy to uginanie na biceps czy uginanie na triceps.. czy Wykroki, wyciskanie na klatke itd.... Jako ławeczkę możesz zastosować SANKI - sam kiedyś tak robiłem hehee :D....... Worek se włacz np. w oddzielny trening i : WOREK, PADNIJ WSTAŃ, POMPKI i lecisz taki typowo aerobowy a zyskasz na pewno w jakimś stopniu zyskasz technikę i szybkość, kondyncje :)... POZDRAWIAM !
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie