Zadaj pytanie

Ewelina Bujak

Ewelina Bujak
ranking
185
pytania
0
komentarze
4
odpowiedzi
42

Treści:

dodał odpowiedź 16 listopada 2013 21:20

cukrzyca na pewno nie jest przeciwskazaniem do ćwiczeń ale nie wiem czy te suplementy to dobry pomysł

dodał odpowiedź 16 listopada 2013 21:18

jak coś boli znaczy że organizm mówi Ci że coś tu jest nie tak. Istnieje jedna podstawowa zasada: gdy boli -nie rób!!

dodał odpowiedź 16 listopada 2013 21:15

raczej najpierw marsz, potem marszobieg oczywiście po równym terenie. Dopiero potem to samo po możesz robić gdzieś w parku czy w lesie gdzie są górki. Schody absolutnie odpadają.

dodał odpowiedź 16 listopada 2013 21:12

możlwe jest, że to tzw. łopatka skrzydłowata. POwstaje ona wtedy gdy osłabiony jest mięsień zębat przedni. Musiał być wzmacniać właśnie ten mięsień, ale oczywiśnie najlepiej żeby najpierw zobaczył to ortopeda. Będziesz miał wtedy pewność co to jest.

dodał odpowiedź 16 listopada 2013 21:07

aha zapomniałam; poczytaj tu: http://www.fizjo-sport.pl/news/182/66/Stabilizacja-centrum-jako-priorytet-w-rehabilitacji-sportowca

dodał odpowiedź 16 listopada 2013 21:05

rzeczywiść wystający brzuch może być związany z osłabieniem mięśni. Masz jakieś dolegliwości bólowe kręgosłupa? bo przy słabych mięsniach głębokich (mięsień poprzeczny brzucha odpowiedzialny za stabiliazacje głęboką odcinka lędźwiowego) mogą pojawiać się różne dolegliwości. Musisz wzmacniać brzuch izometrycznie tak jak jak napisał koega niżej. W tym wypadku te wszystkie ćwiczenia typu plank są fajne ale i ćwiczyć ruchowo (curl up).

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie