Zadaj pytanie

xJotame fgdfgdf

xJotame fgdfgdf
ranking
152
pytania
27
komentarze
19
odpowiedzi
14
odznaki Atleta brązowy

Treści:

dodał odpowiedź 2 września 2015 22:26

Witam , zależy czy jesteś na masie czy na redukcji jeśli na masie to w zasadzie możesz sobie na to pozwolić chociaż na bym tutaj postawił na ten ryż , a jeśli na redukcji to ryż bo jednak jesteś na tym deficycie kalorycznym i lekki głód w ciągu dnia można odczuć .

dodał odpowiedź 2 września 2015 21:46

trochę się dziwie że chce ci się codziennie chodzić na siłownie , no chyba że masz własną . Ja tutaj bym połączył po prostu małą partię z dużą jeśli tutaj mówimy o splicie. Szkoda że nie napisałeś jakie ćwiczenia wykonujesz .

dodał odpowiedź 2 września 2015 19:14

Wylicz sobie na potreningu.pl zapotrzebowanie kaloryczne porozkladaj sobie makroskladniki po polowie zacznij od treningu fbw ( przykładowe plany treningowe masz na roznych forach) (Trening > dzień przerwy > trening >dzień przerwy i tak caly czas ) , jeśli chcesz zrobić sobie split to , tak samo poczytaj na ten temat.i uloz . Dodam tylko zebys bazował na:) ćwiczeniach zlozonych jeśli jesteś poczatkujacym a jeśli zaawansowanym to oczywiście od czasu do czasu jakies tam cwiczenie izolowane spokojnie może wpaść w twój plan treningowy .

dodał odpowiedź 2 września 2015 18:59

Wątpie żeby się zgodzili ale zawsze warto sprobowac :)

dodał odpowiedź 1 września 2015 22:38

Duzy ciezar z mala iloscia powtorzen

dodał odpowiedź 1 września 2015 22:09

Ja tutaj bym jednak przeprowadził lekką redukcję do 14 15 bf a później spokojnie wchodził na CZYSTĄ masówkę .

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie