Zadaj pytanie

Szymon Chmielewski

Szymon Chmielewski
ranking
257
pytania
4
komentarze
2
odpowiedzi
1

Treści:

dodał odpowiedź 17 sierpnia 2016 00:23

Sam choruje na astmę, a przebiegłem już kilka zawodów na 10 km :) Powolutku dochodziłem do celu, jak przestaje na jakiś czas - nie próbuje na siłę, wiem, że muszę opuścić trochę wymagania. Zaczynałem od spacerów, potem interwałów, następnie biegałem ( o ile to biegiem można nazwać) ale bardzo wolnym tempem i zwiększałem dystans. Raz biegałem wolniej i dłużej, a raz szybciej i krócej. Najważniejsze, nie wybiegałem samemu i zawsze leki miałem przy sobie. Lekarz jak najbardziej był za. Jedyne o czym musimy pamiętać to nie na siłę, musimy pamiętać, że nas to w pewnym sensie ogranicza :)

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie