Zadaj pytanie

Sebastian Wolski

Sebastian Wolski
ranking
240
pytania
7
komentarze
4
odpowiedzi
4

Treści:

dodał odpowiedź 6 kwietnia 2015 21:45

Dziękuje za odpowiedzi. Na następnym treningu klatki spróbuję zrobić tak jak napisaliście. Jeżeli po dłuższym czasie nie będzie zmian, rozważę udanie się do lekarza. Pozdro!

dodał odpowiedź 6 lutego 2015 06:21

Jedyne pewne i skuteczną pomoc znajdziesz u lekarza. Dziwne, że po takim czasie jeszcze u niego nie byłeś. Może naderwałeś jakiś mięsień. Wiesz co robić Życzę powrotu do zdrowia.

dodał odpowiedź 4 lutego 2015 18:39

jakość* :)

dodał odpowiedź 1 lutego 2015 01:50

Cóż, nie jestem żadnym ekspertem, ale mogę Ci coś doradzić. Osobiście, mam dosyć szybki przypływ siły, z miesiąc na miesiąc co raz większy ciężar. Raz w tygodniu robię zawsze trening siłowy. Składa się on z podciąganiem na drążku/drążkach z obciążeniem, ale takim, gdzie możemy maksymalnie zrobić po 3-5 powtórzeń. To samo tyczy się tradycyjnych ćwiczeń z hantlami/sztangami. Gdy chcesz zrobić siłę, zakładasz duży ciężar i robisz 5 serii w zakresie 3-5 powtórzeń. (po tylu powtórzeniach masz nie mieć siły). Oczywiście, to ćwiczenie, które MI przynoszą rezultaty. Zdaje sobie sprawę, że organizm i ciało człowieka reaguje różnie na bodźce i nie zawsze różne ćwiczenia dadzą takie same rezultaty dla różnych ludzi. Jednakże nie zaszkodzi spróbować. Ewentualnie możesz też zakupić suple na siłę. Pozdrawiam.

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie