Zadaj pytanie

Piotrek S

Piotrek S
ranking
254
pytania
4
komentarze
3
odpowiedzi
2

Treści:

dodał odpowiedź 17 maja 2015 15:32

Ok, a po cardio czy przed cardio a po silowym? Jakaś opinia ogólna o treningu? Wiem, że niezbyt detalicznie ale myślę, że zarys jest ;)

dodał odpowiedź 2 kwietnia 2015 15:17

Czyli w zasadzie cel jakim jest redukcja osiągnę :) Czy mimo wszystko zaleciłbyś dodać troche kalorii? W przypadku podciągnieć, nie lepsze będą powtórzenia negatywne? Maszyny też uważam za "plan awaryjny" i planuję trzymać się wolnych ciężarów. A czemu pominąłeś zupełnie 1 pytanie? :) Jeśli czegoś zabrakło, uzupełnie.

dodał odpowiedź 2 kwietnia 2015 12:34

Masa jest dla mnie na dalszym planie, stad mało kalorii. Ale policzę wszystko i zweryfikuję. Dzięki:) A jak w sprawie reszty pytań?

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie