Zadaj pytanie

Sebastian St.

Sebastian St.
ranking
54
pytania
1
komentarze
68
odpowiedzi
177
odznaki Ekspert srebrny Komentator brązowy

Treści:

dodał odpowiedź 3 grudnia 2013 16:53

Do ćwiczeń poprzedników dodam jeszcze wyciskanie złączonych ze sobą sztangielek oraz wyciskanie sztangielek z rotacją nadgarstków. Pozdrawiam!

dodał odpowiedź 3 grudnia 2013 16:48

2g białka na kg masy ciała jest wystarczające na masówce, więc nie musisz zwiększać.

dodał odpowiedź 2 grudnia 2013 22:02

Niestety, ale nie jest to możliwe, ważne abyś dopiął swoją dietę, aby nie było żadnych spadków w masie mięśniowej, więc przestrzegaj swojej diety, a rozwój masy zostaw sobie na późniejszy okres. Pozdrawiam!

dodał odpowiedź 2 grudnia 2013 22:00

Cześć Michał, przede wszystkim musisz zacząć od diety redukcyjnej, aby spalić tłuszczyk, który Ci tak przeszkadza, a więc wylicz swoje zapotrzebowanie kaloryczne i odejmij od niego 200-300 kcal, oczywiście możesz dodać również cardio 3 razy w tygodniu, może być zaraz po siłowni. Odżywki dobierałbym raczej sugerując się brakami w diecie, dlatego dzięki sporządzeniu na początek wstępnej diety pomoże Ci to dobrać potrzebne Ci suplementy. Pozdrawiam!

dodał odpowiedź 2 grudnia 2013 19:28

Pamiętaj o ściąganiu łopatek do siebie i aby nie prostować do końca rąk u góry, jest to też bardzo ważne. Pozdrawiam!

dodał odpowiedź 2 grudnia 2013 19:27

Tłuszcze masz również w żółtkach jaj, poza tym możesz zawsze zainwestować w jakiś olej tłoczony na zimno, np. lniany lub z pestek winogron, nie jest to jakiś wielki koszt a na jakiś czas starczy.

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie