Zadaj pytanie

Sebastian St.

Sebastian St.
ranking
54
pytania
1
komentarze
68
odpowiedzi
177
odznaki Ekspert srebrny Komentator brązowy

Treści:

dodał odpowiedź 6 grudnia 2013 15:16

Sam od czasu do czasu robię takiego szejka, z tym, że dodaję jeszcze jakiś serek wiejski, aby było trochę białka, dodatkowo jakieś orzechy. Dobra opcja, gdy rano nie ma czasu na gotowanie itp. Pozdro!

dodał odpowiedź 5 grudnia 2013 21:41

W Twoim wieku to wystarczy dobra dieta i jakieś witaminki, na kreatyny przyjdzie czas z wiekiem, więc poczekaj trochę, wykorzystaj własny potencjał, a efekty będziesz miał równie zadowalające. Pozdrawiam!

dodał odpowiedź 5 grudnia 2013 17:22

Może za dużo serii i zbyt często go trenujesz? Jak wygląda mniej więcej Twój trening i ile razy go wykonujesz w tygodniu? :)

dodał odpowiedź 4 grudnia 2013 20:26

30 g powinno pokazywać 100 jednostek, czyli 100cc. Miarki z Treca mają 50cc, czyli dwie marki wychodzą. Pozdro!

dodał odpowiedź 4 grudnia 2013 20:17

Kreatyna ma zupełnie innej spectrum działania, nie spala ona tkanki tłuszczowej, to zależy od Twojej diety. Kreatyna na redukcje nadaję się jak najbardziej, ale nie opieraj na niej spalania tkanki. Pozdrawiam!

dodał odpowiedź 4 grudnia 2013 19:46

Według mnie raz w tygodniu wystarczy, jest to mała partia i jeśli będziesz ją katował nie wiadomo jak, osiągniesz odwrotny skutek od zamierzanego, tym bardziej, jeśli jesteś początkującym. Z własnego doświadczenia mogę Ci powiedzieć, że raz w tygodniu przynosiło dużo lepsze efekty. Tutaj też taka mała uwaga, musisz wiedzieć, że mięśnie rosną dzięki diecie, nie tylko treningom, wiem, że to jest to trochę czepianie się, ale wolę abyś wiedział, że trening to tylko bodziec dla naszych mięśni do wzrostu ;) Pozdrawiam!

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie