Zadaj pytanie

Sebastian St.

Sebastian St.
ranking
54
pytania
1
komentarze
68
odpowiedzi
177
odznaki Ekspert srebrny Komentator brązowy

Treści:

dodał odpowiedź 5 grudnia 2013 17:45

Moim zdaniem za dużo serii, zmniejsz ilość do 9, siódemkowanie w ogóle bym sobie darował. Biceps pracuje również mocno przy treningu pleców, więc jest to dodatkowy bodziec dla tego mięśnia. Jest to mały mięsień i katowanie go wieloma seriami do lepszych efektów nie doprowadzi. Pozdro!

dodał odpowiedź 4 grudnia 2013 21:27

No tak, to byłby najlepszy sposób i też tak robię, ale niektórzy nie mają wagi i muszą sobie tak radzić.

dodał odpowiedź 1 grudnia 2013 23:12

Nie koniecznie, tłuszcze są bardzo ważne, ja skłaniałbym się raczej do większego ograniczenia węglowodanów, ale wiadomo, z tłuszczami też nie przesadzajmy. Pozdro!

dodał odpowiedź 1 grudnia 2013 20:59

Jeszcze dodam, że przy "WHEY 100" wychodzi o 10 porcji więcej, za podobną cenę.

dodał odpowiedź 1 grudnia 2013 20:59

Tańsze zamienniki będą raczej niższej jakości od tej odżywki, Trec to wysoka jakość, więc musiałabyś zobaczyć co mają do zaoferowania inni producenci. Może zamiast kazeiny mogłoby być WPC - WHEY "100", zawsze można dodać trochę tłuszczy, aby spowolnić jego wchłanianie na noc. Pozdrawiam :)

dodał odpowiedź 1 grudnia 2013 18:09

Ja też mam ten problem, bo codziennie dojeżdżam 40 km do szkoły. Zawsze możesz też biceps i triceps zrobić w superseriach, taki trening trwa ok. 30 minut, bo nie ma żadnych przerw, przez co jest bardzo intensywny.

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie