Zadaj pytanie

Sebastian St.

Sebastian St.
ranking
54
pytania
1
komentarze
68
odpowiedzi
177
odznaki Ekspert srebrny Komentator brązowy

Treści:

Witam! Jako, że kilkanaście minut temu zakończyłem trening nóg, chciałbym zadawać Wam nurtujące mnie już od dawna pytanie. Mianowice, przed każdym treningiem zjadam lekko strawny posiłek, od 1,5 h do 2 h przed treningiem, najczęściej jest to ryż z piersią z kurczaka. Przy treningach klatki, pleców etc. nie odczuwam na treningu żadnych mdłości, nie odczuwam żadnych skutków zjedzonego posiłku. Sprawa inaczej wygląda jednak właśnie przy treningu nóg, gdzie przez mocno podkręcony metabolizm odczuwam mdłości, zbiera mnie niemal na wymioty. Macie jakiś sposób, aby chociaż w minimalny sposób zniwelować to uczucie, przez które po prostu tracę ochotę na trening. Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź :)

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie