Zadaj pytanie

Pati Sz.

Pati Sz.
ranking
254
pytania
5
komentarze
0
odpowiedzi
2

Treści:

6 lipca 2015 19:19

Cześć,
podczas ciężkiego treningu nóg mam czasami takie przeszywające uczucie w mięśniu czworogłowym uda lewej nogi. To nie jest ból, ale takie dziwne uczucie, jakby jakiś nerw. Miałam to już wcześniej po zwiększeniu ciężaru na przysiadzie i wtedy efektem tego "czegoś" było zmniejszenie czucia na skórze w tym miejscu [np. czułam nacisk dłoni na udo, ale mniej, niż jak robiłam tę czynność na prawej nodze, jakbym czuła, ale nie do końca]. Pytałam dzisiaj trenera na siłowni i twierdzi, że 1) mam niedobór elektrolitów (ze względu na upały i ciężki trening), 2) to promieniuje od ręgosłupa (ale nigdy nie miałam z kręgosłupem problemu). Ja myślę, że powodem może być zwiększenie ciężaru lub ostry trening po przerwie [dzisiejszy był po 2-tygodniowej przerwie od treningu siłowego nóg, dwa tygodnie głównie biegałam i robiłam lekkie treningi w domu, bez większego obciążenia]. Co o tym myślicie? Co powinnam zrobić? Z treningów nie chcę rezygnować, a progress przecież musi być.

19 kwietnia 2015 12:33

Cześć,
jestem na redukcji. Zastanawiam się, czy lepiej spożywać jogurt naturalny zwykły (light to dla mnie ściema, więc takich nie kupuję) czy może typu greckiego (np. Bakoma)?

Pozdrawiam,
Pati

19 kwietnia 2015 12:31

Cześć. Niedawno znalazłam w Biedronce mleko bez laktozy. Laktoza jest podobno szkodliwa, więc pomyślałam, że to może być okej. Co sądzicie o tym mleku? Owsiankę jeść lepiej z mlekiem bez laktozy, czy może z tym odtłuszczonym?

Pozdrawiam,
Pati

19 kwietnia 2015 12:28

Warto spożywać amarantus? Ja dodaję go do owsianki.

19 kwietnia 2015 12:27

Co myślicie na temat spożywania młodego, zielonego jęczmienia? Mówię o sproszkowanym do mieszania z wodą, nie tym w tabletkach.

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie