Zadaj pytanie

Jacek Waingertner

Jacek Waingertner
ranking
26
pytania
4
komentarze
124
odpowiedzi
447
odznaki Ekspert srebrny Komentator brązowy

Treści:

dodał odpowiedź 6 lipca 2017 21:37

Co tu się odwaliło czy to przypadkiem nie jest mój komentarz ? Podpisany że napisał go polish fitnes freak?

dodał odpowiedź 6 lipca 2017 21:32

Zwróć uwagę ile solisz i jaka jest podaż węglowodanów bo może mieć to wpływ na zwiększone pragnienie. Kolejna rzecz to o ile będziesz pił mineralną wodę to nie powinno być negatywnych konsekwencji związanych z wypłukiwaniem minerałów.

dodał odpowiedź 6 lipca 2017 21:22

Najpierw zadaj sobie poco ci w ogóle suplementy. L- karnitynę bym odpuścił bo nie działa, a bcaa zastąpił bym lełcyną o ile potrzebujesz zwiększonej regeneracji i umiesz dobrać dawki żeby podbić syntezę białek dzięki przebijaniu progu leucynowego.

dodał odpowiedź 6 lipca 2017 21:19

Powiem ci że algorytmy do większości kalkulatorów w internecie też robią osoby które się znają :) Przeważnie doktorzy i profesorowie :P

dodał odpowiedź 6 lipca 2017 21:18

Nie, dobre czucie się nie oznacza wyleczenia. Skontaktuj się z renomowanym fizjoterapeutą w swojej okolicy i niech on powie ci jak wrócić do treningu i kiedy.

dodał odpowiedź 29 czerwca 2017 20:22

1) Reverse diet czyli powolne dokładanie kalorii np. co tydzień dokładamy 100 kcal do dziennego bilansu lub ucinamy aktywność fizyczną (np jedne aeroby w skali tygodnia). Daje to przejście z deficytu kalorycznego do naszego normalnego zapotrzebowania. Powoduje to brak zalewania się tłuszczem (efektu jojo), a nawet może poprawiać sylwetkę przez pierwsze tygodnie. Ten sposób kończenia odchudzania jest najlepszy dla osób którym zależy tylko na zrzuceniu paru kg, a nie na jak najszybszym budowaniu mięśni oraz dla osób bliskich swojego genetycznego maksimum. 2) Rebound diet jest to znacznie wyższe podnoszenie kalorii co może spowodować podlanie tłuszczem jednak jeżeli jest się osobą która jest daleka od swojego genetycznego maksimum może ona szybko napełnić mięśnie glikogenem i wodą, wyrównać hormony które na diecie nie mają się za dobrze i zbudować nieco mięśni czyli przyśpieszyć progres na siłowni.

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie