Zadaj pytanie

Dominik D.

Dominik D.
ranking
152
pytania
34
komentarze
12
odpowiedzi
7
odznaki Atleta srebrny

Treści:

dodał odpowiedź 25 sierpnia 2016 00:21

Warszawski Koks na youtube, a dokładniej "najefektywniejszy trening dla początkujących" polecam ;) wszystko pięknie wyjaśnione.

dodał odpowiedź 14 sierpnia 2015 20:02

Sorrka xa błąd w pytaniu. FBW 2 RAZY W TYGODNIU !!!

dodał odpowiedź 22 czerwca 2015 19:48

W domq to polecam trening interwałowy bo jest krótszy, ma lepsze efekty w spalaniu tkanki tłuszczowej, gdyż spala się wtedy przez ok. 24-48h od zakonczenia interwalów. Polecam wyszukaj na youtube "trening interwałowy" i wyskoczą setki pomysłów ;)

dodał odpowiedź 20 czerwca 2015 17:51

Co za bzdura !!! Ktoś kto to pisał, chciał chyba komuś zrobić na złość. Tak było, jest i będzie, że rano spożywamy dużą ilość węglowodanów, żeby mieć siłę na cały dzień, a na kolację spożywamy niskokaloryczny posiłek, składający się głównie z białka. Kolacja nie powinna zawierać węglowodanów. Pozdrawiam :D

dodał odpowiedź 2 czerwca 2015 19:19

Jeżeli jesteś pewny na 200%, że chcesz się temu poświęcić na długie lata, to nie ma problemu. Ale jeżeli jest to tylko przejściowe, bo np. zobaczyłeś jakiś fajny film lub coś w tym stylu to lepiej się za to nie brać, bo można sobie tylko zrobić krzywdę. Według mnie w każdym wieku można zacząć, ale jak już wspominałem powinieneś siąść w ciszy i spokoju i poważnie się zastanowić, czy tego na prawdę chcesz, jak będzie od teraz wyglądało twoje życie, musisz znać plusy i minusy. Sztuki walki to ciężki orzech do zgryzienia. Siniaki, godzinne treningi, podbite oka, rozcięcia. Ogólnie to powinieneś się bardzo nad tym zastanowić, a jak już się na te 200% zdecydujesz, że chcesz się temu poświęcić to nie ma czasu do stracenia !!! Idź trenować :D Pozdro !

dodał odpowiedź 28 maja 2015 23:14

Moją motywacją jest Chris Barviking, ma tyle samo lat co ja i wierzę że skoro jemu się udaje to mi także może się udać :) Dodatkowo obecnie to chyba filmy na youtube bardzo motywują. Zawsze trzymam się zasady że "lepiej coś robić niż nic nie robić" ☆.☆

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie