Zadaj pytanie

Szymon Ignasiak

Szymon Ignasiak
ranking
46
pytania
10
komentarze
7
odpowiedzi
259
odznaki Atleta brązowy Ekspert srebrny

Treści:

dodał odpowiedź 8 marca 2016 10:31

Oczywiście, że możesz zastosować suplementy jakie chcesz i nikt Ci tego nie zabroni. Tylko musisz wiedzieć, że w Twoim przypadku będzie to kasa wyrzucona w błoto i nie masz co liczyć na efekty. Jeśli chcesz żeby były efekty skup się na diecie i dobrym treningu.

dodał odpowiedź 8 marca 2016 10:28

Białko 2 g/kg masy ciała, tłuszcze 1-1,5 g a reszta co Ci zostanie uzupełnij węglami. Jeśli będzie Cię za mocno podlewać to ucinaj stopniowo węgle a podbijaj tłuszcze.

dodał odpowiedź 8 marca 2016 10:25

Teraz dopiero przeczytałem poprzedni wpis. Jeśli sylwetka się zmienia wizualnie to ja bym bie robił wielkiej tragedii, że sama waga nie idzie do góry. 2800 kcal to nie jest zbyt dużo przy Twojej wadze. Podbijaj kaloryke dodająć tłuszczy jeśli nie możesz w siebie już więcej wcisnąć np.oliwa z oliwek, olej kokosowy, mleko kokosowe .

dodał odpowiedź 8 marca 2016 10:16

Za to czy masa idzie odpowiada dieta. Więc pytam: Jak wygląda dieta i czy wgl jest ?

dodał odpowiedź 8 marca 2016 10:14

Spróbój ucinać węgle a dodawaj zdrowych źródeł tłuszczy. Tłuszcze możesz podbić nawet do 1,5-2 g/kg masy ciała. Może też masz za duże wymagania i tego fatu wcale tak dużo nie wpada ?

dodał odpowiedź 8 marca 2016 10:06

Jak wygląda podaż kaloryczna i rozkład makro ? Makro daj tak: białko 2 g/kg masy ciała, tłuszcze 1,5 g a reszta to węglowodany. Jeśli chodzi o ilosc spożywanych kalorii to w Twoim przypadku mimo, że chcesz redukować to przy takiej aktywności fizycznej to i tak będą te kalorie na dosyć wysokim poziomie. Oblicz jeszcze raz zapotrzebowanie uwzględniając duża aktywność fizyczną. Nie bój się węgli w swojej diecie. Z Twojej przykładowej diety wnioskuje,że problemem jest zbyt mało kalorii spożywanych.

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie