Zadaj pytanie

Szymon Ignasiak

Szymon Ignasiak
ranking
46
pytania
10
komentarze
7
odpowiedzi
259
odznaki Atleta brązowy Ekspert srebrny

Treści:

dodał odpowiedź 8 marca 2016 10:01

To, że węgle na noc zalewają czy coś podobnego to mit. Na noc polecam makrele+ serek wiejski. Mogą to tez być jaja w postaci jajecznicy albo gotowane.

dodał odpowiedź 7 marca 2016 23:06

Tłuszcze 1-1,5 g a reszta,która Ci została po rozłożeniu białko i tłuszczy to węglowodany.

dodał odpowiedź 7 marca 2016 13:52

Tkanke tłuszczową spalamy głównie w kuchni, czyli za to odpowiada dieta. Jeśli chcesz schudnąć musisz zastosować dietę z deficytem kalorycznym. Białko powinno wynosić 2 g/kg masy ciała, więc w Twoim przypadku powinno to być 200g.

dodał odpowiedź 5 marca 2016 11:09

Skoro nie napisałem, żeby dał tłuszcze około treningowo tzn. że nie jestem ich zwolennikiem. Oczywiście jeśli po treningu doda do posiłku tłuszcze to nic się nie stanie, ale nie widzę takiej potrzeby, więc nie doradzam takiej opcji. A Ty się spuszczasz nad tymi tłuszczami około treningowo jakby to był jakiś nektar bogów i całe nasze życie od nich zależało :D Wyluzuj...

dodał odpowiedź 4 marca 2016 23:13

Przed oraz po treningu pełno wartościowy posiłek oparty w głównej mierze na węglach i białku. Np. ryż/kasza/makaron/ziemniaki/owoce + kurczak/indyk/podroby/ryba. Co do całej diety nikt jej za Ciebie nie ułoży. Pytaj czego nie wiesz.

dodał odpowiedź 4 marca 2016 18:50

Trening i dieta! Jeśli będziesz tego pilnował to nie będzie spadków albo będą niewielkie :)

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie