Zadaj pytanie

Paweł J

Paweł  J
ranking
259
pytania
3
komentarze
5
odpowiedzi
0

Treści:

30 marca 2016 16:43

Witam, mam takie pytanie.
Chciałbym zrobić sobie tatuaż na przedramieniu koło lata, jednak nie wiem czy to ma sens.
Mam ramię obwodu 32 cm, a chciałbym kiedyś mieć 40+cm
Przedramie wielkości 27,5 cm.
Problem taki ze nie wiem jak bardzo rośnie przedramie względem ręki i chciałbym się dowiedzieć czy tatuaż w takim miejscu ulegnie zniszczeniu jeśli w późniejszym czasie dojdzie mi parę cm?

16 czerwca 2015 18:57

Witam serdecznie.
Mam 17 lat, mierze 184/5 cm wzrostu z wagą około 71 kg. Ćwiczę już prawie 3 miesiące i nie zauważam efektów (około 0.5 kg). Staram się trzymać jakąś diety, ale zazwyczaj wygląda to tak, że jem po prostu wszystkiego więcej, dokładając codziennie jakiś serek wiejski czy coś takiego, a czasem (gdy czas i chęć pozwoli) biały ryż z gotowanym mięsem. Prowadzę aktywny tryb życia (bieganie, granie w piłkę, jazda rowerem) i dodatkowo ćwiczę. O ile jeśli chodzi o ćwiczenia to wydaje mi się, że mój 3 dniowy plan treningowy jest dobry, tak odżywianie pozostawia wiele do dodania. Wiedząc, że mam problem z nabraniem masy (dodatkowo dobijam to szybkim metabolizmem) i wyrobieniem odpowiedniej ilości składników w ciągu dnia chciałbym się dowiedzieć co wyjdzie dla mnie najlepiej i równocześnie może nie najtaniej, ale z pewnością nie najdrożej (jako uczeń mam mało sposobów na pozyskanie środków potrzebnych do suplementacji), lepiej pchać się w jakiegoś gainera, mega masa xxl (głównie też przez ceny na kg) czy może jakąś odżywkę białkową połączyć z jakimiś dobrymi środkami? Od razy prosiłbym o poradę co z "jeść" żeby to miało ręce i nogi.
Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie