Zadaj pytanie

Marcin Dziarmaga

Marcin Dziarmaga
ranking
256
pytania
2
komentarze
5
odpowiedzi
3

Treści:

dodał odpowiedź 1 kwietnia 2016 18:00

Ja pompuję po każdym treningu (pon, śr, pt) 4-6 serii po 10-12 powtórzeń, uważam ze to naprawdę fajnie czuć np. na następny dzień, jeśli chodzi o brzuch to ja mistrzem nie jestem tak że musi ci ktoś doradzić nie chce źle powiedzieć. Osobiście brzuch robię czwartek i sobota uważam ze nie jest zły, lecz ja staram się robić na linkach potem jakieś dobijanie na piłce i to tyle. Myślę ze trochę pomogłem Pozdrawiam.

dodał odpowiedź 31 stycznia 2016 13:18

Ja polecam bardzo dużo jedzenia i to wcale nie żart 5 posiłków minimum na dzień tak przez miesiąc a potem jakieś białko lub gainer.

dodał odpowiedź 25 listopada 2015 19:15

Mass Spec co to za jakaś jebana ciota kurwa widzicie człowiek sie kurwa zapyta to przyjdzie taki Daniel kiep i kurwa napisze ehhh...

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie