Zadaj pytanie

Bartosz Dopke

Bartosz Dopke
ranking
259
pytania
2
komentarze
0
odpowiedzi
4

Treści:

dodał odpowiedź 8 września 2017 20:17

Proponuję trening 3-4 razy w tygodniu, ale podziel go sobie na poszczególne partie mięśniowe. Np. poniedziałek klatka piersiowa i brzuch, środa plecy i biceps, piątek nogi i brzuch, w sobotę np trening izometryczny.

dodał odpowiedź 8 września 2017 20:08

Polecam trenować tylko i wyłącznie z własną masą ciała. Kalistenika obejmuje treningi wszystkich partii ciała, nogi możesz mieć równie potężne, jak górę. Poszukaj sobie treningów MadBarz, tzw MadBarz Routines i zacznij od poziomu beginner.

dodał odpowiedź 8 września 2017 20:06

Cześć! Sam swoja przygodę z kalisteniką zacząłem od "Skazanego Na Trening". Jest tam rozpisany trening progresywny, ale strasznie monotonny. Polecam Ci movement zapoczątkowany przez Ido Portal, tutaj masz treningi: https://www.docdroid.net/jgKIPWD/ido-portal-floreio-routines.pdf

dodał odpowiedź 8 września 2017 20:04

Cześć! Polecam Ci trening Ido Portal, czyli szeroko pojęty movement. Pooglądaj filmiki na YT, poniżej masz rozpisane treningi: https://www.docdroid.net/jgKIPWD/ido-portal-floreio-routines.pdf#page=6

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie