Zadaj pytanie

Piotr Lewandowski

Piotr Lewandowski
ranking
232
pytania
13
komentarze
0
odpowiedzi
1
odznaki Atleta brązowy

Treści:

Jak powinien wyglądać plan powrotu z ciężarami po kontuzji?<br /> <br /> Przykładowo- mój 1 RM w przysiadzie wynosił 150 kg przed kontuzją. <br /> Po 3 miesiącach wyłączenia nóg z jakichkolwiek treningów, jak powinien wyglądać stopniowy plan zwiększania ciężaru na przestrzeni czasu żeby zminimalizować ryzyko odnowienia się urazu i odbudować poprzednią siłę?

14 listopada 2017 11:18

Który suplement jest bardziej polecany dla biegaczy- Cordyceps czy Beta-alanina? Lub ich połączenie? Jeżeli tak to w jakich proporcjach i dawce?

31 października 2017 11:28

Czy jest sens spożywania aminokwasów BCAA przed treningiem w celu ochrony przed katabolizmem w przypadku odpowiedniej podaży kalorycznej w ciągu dnia oraz obecności pełnowartościowego posiłku na 2 h przed treningiem i 30’ (bezpośrednio po EAA+ węglowodany+ kreatyna) po treningu?<br /> <br /> Czy nie dublują one w takim przypadku funkcji białka i węglowodanów spożytych z pożywieniem?<br /> <br /> Mam na myśli trening motoryczny pod sportowy wytrznalosciowo- siłowe o dużej lub średniej intensywności.

Czy kawa kuloodporna przed + bcaa w trakcie treningu zapewni odpowiedni potencjał antykataboliczny podczas treningu na czczo (wypita około 40’ przed rozpoczęciem)?<br /> <br /> Trening siłowy, zakres tętna około 70-75%, długość ok. 1:15.<br /> <br /> Czy w takim wypadku należy wprowadzić również węglowodany jak np. Carbo, Vitargo itp.?

Czy po treningu areobowym należy stosować cały kompleks EAA, czy tylko BCAA?<br /> <br /> Jak ma się tutaj rodzaj wykonywanego treningu do suplementacji?<br /> <br /> Czy po biegu w stałym tempie należy suplementowac się tak samo jak po podbiegach czy interwałach na ergonometrze wioślarskim albo sesji spinning?

23 grudnia 2016 15:01

Gdzie można zmierzyć przewidywany wzrost jaki osiągnie człowiek?

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie