Zadaj pytanie

Mateusz Kwaśniewski

Mateusz Kwaśniewski
ranking
147
pytania
1
komentarze
15
odpowiedzi
59
odznaki Ekspert brązowy

Treści:

dodał odpowiedź 11 września 2016 20:36

Najpierw od diety(włączając do tego dietoteriapię) potem od nauki techniki(trener personalny, książki np "bądź sprawny jak lampart") potem lecisz z mobility( też książka "bądź sprawny jak lampart"-na chomiku jest) potem dołączasz do tego suplementację(kreatyna,adaptogeny,superfoods). I tyle, albo aż tyle. Jeśli dojdziesz do treningów to skup się na technice tylko i wyłącznie, szlifuj wielostawy(przysiad, martwe, wyciskanie podciąganie itd.) Nagrywaj się i koryguj błędy.

dodał odpowiedź 11 września 2016 18:56

FBW i trening typowo siłowy, nie bój się dużych ciężarów i tak nigdy nie będziesz wyglądać nawet jak raczkujący kulturysta.

dodał odpowiedź 10 września 2016 14:41

A po co ci to ? Zainwestuj w wysokiej jakości jedzenie i jak będziesz miał już jakiś staż na siłowni(05-1rok) to dołóż sobie do tego kreatynę(monohydrat 2-4g dziennie). I tyle wystarczy. Wszystko inne to strata kasy. Bardziej skup się na jakichś superfood(awokado, Spirulina) i adaptogenach jak ashwagandha przyjmowana o,5g na noc(ekstrakt np od PharmVit 180tab ekstrakt 4:1) bo obniży ci to kortyzol, zwiększy poziom pregnonelonu i podniesie testosteron) Do tego dołóż trening mobility(gumy,wałek) bo sprawny mięsień, to taki który nie ma punktów spustowych i może się regenerować na 100%(techniki moblilizacyjne znajdziesz w książce " Bądź sprawny jak lampart" - jest na chomiku lub techniki są pokazana na kanale youtube Mateusz"Donaj"Donajski.). Są pytania pisz.

dodał odpowiedź 10 września 2016 13:08

Jak mi powiesz co jest twoim celem treningowym i dlaczego ćwiczysz splitem to odpowiem na twoje pytanie.

dodał odpowiedź 10 września 2016 12:43

Schudniesz jak będziesz miała deficyt kaloryczny, brak nadmiernych stanów zapalnych i kortyzol w ryzach i nie zgubisz zbyt dużo masy mięśniowej na redukcji.

dodał odpowiedź 10 września 2016 12:42

Rano posiłek białkowo- tłuszczowy. Po treningu tłuszcz MCT + białko(bez glutaminy i tryptofanu i węglowodanów), jak zacznie cię ssać po treningu to wtedy węgle wrzucasz. Wieczorek posiłek węglowodanowy.

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie