Zadaj pytanie

Miłosz Przybył

Miłosz Przybył
ranking
90
pytania
14
komentarze
7
odpowiedzi
103
odznaki Atleta brązowy Ekspert brązowy

Treści:

dodał odpowiedź 25 lutego 2018 15:43

Jeśli chodzi o tzw brzuszek menadżerski to jest on wynikiem stresu

dodał odpowiedź 11 lutego 2018 13:14

Proponuję wizytę u fizjoterapeuty

dodał odpowiedź 7 lutego 2018 09:24

Tuńczyk z puszki to świetne źródło białka ale kukurydzy nie polecam bo jastrzębie słodzona cukrem(wystarczy spojrzeć na skład) pozdrawiam

dodał odpowiedź 5 lutego 2018 09:14

Nie da się schudnąć bez deficytu kalorycznego jeśli chcesz uprawiać cardio to proponuję wyliczyć zapotrzebowanie kcal trzymać się zerowego bilansu jeśli treningu siłowego to proponuję odjąć 300-400kcal. Przy treningu siłowym radzę fbw,zmniejsz teraz liczbę powtórzeń i wprowdź serie bo przy tylu powtórzeniach zwiększa się jedynie wytrzymałość,a większa intensywność przyspieszy twuj metabolizm ale to odnośnie treningu siłowego.

dodał odpowiedź 5 lutego 2018 09:03

Spróbuj wyliczyć z wzoru który znajdziesz w internecie (mogę go podać jeśli chcesz). Przy wyliczeniu zapotrzebowania warzny jest wiek ponieważ młodsze osoby mają szybszy metabolizm i rzeczywiście 1500kcal może być zbyt niskim deficytem. Poza tym warzne też jak często ćwiczysz i ile ruchu masz w ciągu dnia.

dodał odpowiedź 5 lutego 2018 08:49

Ashwagandha jest super. Sam ją biorę i świetnie się czuję. Dobrze reaguje w stresowych sytuacjach, lepiej sypiam (sen jest głębszy),łatwiej mi się skupić i zapamiętywać.

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie