Zadaj pytanie

Miłosz Przybył

Miłosz Przybył
ranking
90
pytania
14
komentarze
7
odpowiedzi
103
odznaki Atleta brązowy Ekspert brązowy

Treści:

dodał odpowiedź 10 grudnia 2017 10:50

Ta część brzucha potrzebuje nieco więcej czasu poprostu u mężczyzn jest większa tędencja do zbierania się tłuszczu na brzuchu.

dodał odpowiedź 24 października 2017 17:31

Jeśli będziesz długi czas się obrzerał po długim i dużym deficycie kcal to może ci się znacząco podnieść poziom tkanki tłuszczowej więc proponuję jóż zacząć reverse diet aby przyzwyczajać organizm do coraz większej ilości kalorii.

dodał odpowiedź 24 października 2017 17:25

Chleb żytni pełnoziarnisty to dobre źródło węglowodanów ale słonecznikowy to farbowany pszenny z ziarnami słonecznika na wierzchu.

dodał odpowiedź 15 października 2017 13:59

Trening 2razy w tygodniu powinien poskutkować choć nie będzie takich efektów jak u osoby trenującej 3-4razy w tygodniu. Co do diety to proponuję szykować jedzenie dzień przed i zabierać do pracy w pudełkach. Jeśli jednak ci to nie pasuje to możesz spróbować diety IF czyli okresowy post . Ten model żywienia polega na dostarczeniu odpowiedniej ilości kalorii tylko w dwóch posiłkach.

dodał odpowiedź 15 października 2017 13:47

Proponuję zacząć ćwiczyć,więcej się ruszać. Zacznij zmieniać nawyki żywieniowe,wyżuć z diety wszelką przetworzoną żywność. Radzę też zgłosić się do dobrego dietetyka lub trenera personalnego.

dodał odpowiedź 15 października 2017 13:40

Trudno znaleźć dobrej jakości gainer. Proponuję kupić białko. Przypominam że bez dobrze ułożonej diety nie ma sensu kupować suplętów.

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie