Zadaj pytanie

Miłosz Przybył

Miłosz Przybył
ranking
90
pytania
14
komentarze
7
odpowiedzi
103
odznaki Atleta brązowy Ekspert brązowy

Treści:

Ostatnio w internecie trafiłem na ten rodzaj treningu i bardzo mnie zaciekawił. Moje pytanie brzmi w jaki sposób dobierać w nim ćwiczenia bo jest to bardzo zróżnicowana forma treningu? Czy jest jakaś zasada dobierania ćwiczeń?

5 sierpnia 2017 11:56

Ostatnio czytałem że napar z pokrzywy zawiera serotoninę czy to oznacza że jeśli wypiję ją przed snem to łatwiej będzie mi zasypiać?

Chciałbym uwypuklić mięśnie brzucha. Obecnie jestem na masie i chciałbym zapytać o odpowiedni treningu. Czy powinienem ćwiczyć brzuch po treningu siłowym czy raczej włączyć te ćwiczenia do treningu? Zaznaczę że to trening fbw.

10 lipca 2017 10:19

Czy ser żółty to dobre źródło białka i tłuszczu. Chciałbym nieco zróżnicować dietę.

7 czerwca 2017 10:16

Mam pytanie co do wyboru mleka nie chodzi o źródło białka tylko jako dodatek do koktajli, płatków czy odżywek białkowych. Chodzi mi tu laktozę. Wiem że są mleka o jej obniżonej zawartości ale nie ufam takim etykietom. Myślałem nad mlekiem sojowym. Co wy na to?

31 maja 2017 10:39

Witam mam poniżej 9%tkanki tłuszczowej i nie sądzę że to przez to nie widać mięśni brzucha moje pytanie brzmi. Czy są jakieś naturalne metody na podskórne zbieranie się​ wody?

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie