Zadaj pytanie

Michał Kołodko

Michał Kołodko
ranking
265
pytania
2
komentarze
0
odpowiedzi
1

Treści:

dodał odpowiedź 20 listopada 2013 10:57

Całkiem ciekawy temat...myślę, że jest to pytanie na czasie. W zeszłym roku spędziłem trochę czasu w USA i muszę przyznać, że panuje tam trochę inne podejście do tematu. Weganizm nie jest tam traktowany jako zboczenie czy choroba - bo nie oszukujmy się, ale u nas troszkę tak się na to patrzy. Nie czytałem tej książki Campbella co polecasz, za to czytałem jego nowszą (chyba?) książkę "Ukryta prawda" i jeśli mam być szczery - zmieniło się moje nastawienie do weganizmu. Wszystko wygląda sensownie, szczególnie biorąc pod uwagę autorytet autora i współtwórców, sam może i bym się zdecydował....no ale chyba trochę brak mi motywacji do tego. Ale śmiało mogę polecić Campbella, gościu się zna na temacie. No i dlatego kibicuje wegańskim sportowcom, czas nadrobić zaległości zza oceanu!

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie