Zadaj pytanie

Paweł Fila

Paweł Fila
ranking
219
pytania
10
komentarze
2
odpowiedzi
11
odznaki Atleta brązowy

Treści:

dodał odpowiedź 27 stycznia 2018 18:24

Oczekujesz że ułożymy Ci plan treningowy mając tylko takie informacje? Może podasz jakie masz cele? Czy robisz redukcje czy może masz zamiar masować? jaki masz w ogóle staż? to jest bardzo ważne.

dodał odpowiedź 24 stycznia 2018 07:51

Ja ma Twoim miejscu zrobiłbym mini cut który może trwać ok. miesiąc, potem powrócić do masówki a następnie jak poziom tkanki tłuszczowej wzrośnie to redukcja. Pozdrawiam :)

dodał odpowiedź 23 stycznia 2018 21:27

Zamiast wydawać kupę pieniędzy na spalacze dla osoby początkującej, lepiej kupić pełno wartościowe produkty. Spalacze to nie są magiczne proszki które sprawiają że się schudnie szybciej. Odchudzanie to jest długi proces który jak się przyspieszy może spowodować problemy zdrowotne. Polecam uzbroić się w cierpliwość i życzę Ci powodzenia :)

dodał odpowiedź 23 stycznia 2018 21:12

Jak dalej chcesz redukować to pomyśl czy nie warto zrobić diet break (podnieść kalorie do aktualnego zapotrzebowania lub lekko powyżej) przez min. 2 tygodnie po czym stopniowo powrócić na redu. Psychika Ci odpocznie i będziesz mieć energie do dalszego odchudzania. Nie warto sugerować się tylko wagą bo często bywa myląca, rób pomiary pasa i warto patrzeć w lustro bo kilogramy magą nie spadać a wygląd się zmienia.

dodał odpowiedź 23 stycznia 2018 20:59

Najlepiej samemu zmienić nawyki zywieniowe, wyliczyć zapotrzebowanie kaloryczne makro składniki i jeść co się chce by się zgadzało z naszą własną dietą i samemu zrozumieć proces kształtowania sylwetki. Jeżeli bardzo chcesz solidnej współpracy to polecam zobaczyć: Tomek Grzymski, Piotr Tomaszewski (szmexy) , fabryka siły, Mariusz Mróz.

dodał odpowiedź 23 stycznia 2018 20:50

Mięśnie brzucha to mięśnie jak każde inne i potrzebują czasu na zregenerowanie się dlatego zalecam ćwiczyć brzuch 3 razy w tygodniu, powinno być ok. Jak jesteś uparty to i 4 razy w tygodniu ale to zależy od intensywności treningu i jego objętości. Pozdrawiam

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie