Zadaj pytanie

Patryk Kolman

Patryk Kolman
ranking
262
pytania
2
komentarze
1
odpowiedzi
2

Treści:

dodał odpowiedź 22 listopada 2013 22:08

No wlaśnie, dalej nie wiem, z czym te kanapki najlepiej robić. Przedtem wybierałem ser topiony ze względu na 12g białka na 100g produktu. Co zamiast się najlepiej nada? Propozycje? Raczej to nie tłuszcz z braku pożywienia, jem regularnie, składniki wyliczone: 2g białka, 6g węgli i 1.2g tłuszczu przy mojej aktywności jest w porządku? Wspomne o swojej ektomorficznej budowie.

dodał odpowiedź 22 listopada 2013 14:52

Dziękuję za odpowiedź na temat sera topionego, ale w takim razie z czym robić te kanapki, by było to białko i węgle, a mało tłuszczu? Niestety nie mam możliwości zrobienia sobie omletu do szkoły, dlatego proszę o propozycje. Oczywiście do pozostałych wskazówek się stosuję po szkole i w dni wolne.

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie