Zadaj pytanie

Natalia Walenciak

Natalia Walenciak
ranking
271
pytania
0
komentarze
0
odpowiedzi
1

Treści:

dodał odpowiedź 22 listopada 2017 19:09

Witaj. Moja rada jest bardzo prosta. Przez tydzień każdego dnia nie jedz niczego po godz. 16, idź spać głodna a brzuszek powinien się zmniejszyć. Widzę, że masz tam trochę tłuszczyku ale sądzę, że zwyczajnie zalega Ci coś w jelitach. Sama czasem mam spory brzuch np. jak objem się porządnie orzechami, w ilości około ćwierć kilo na raz. Czuję wtedy jakąś taką twardość w brzuchu, nazywam to betonem w brzuchu, czuję się ciężko i nie mogę wziąć bardzo głębokiego oddechu, aż takiego do samego dołu brzucha. Samo to nie przechodzi, dopiero gdy kilka dni z rzędu idę spać mocno głodna to w końcu brzuszek wraca do normy. Brak wypróżnień przemawia za moimi przypuszczeniami. Zalecam przerzucić się na dużo błonnika, dla brzucha i ogólnie dla zdrowia. Pozdrawiam serdecznie, Natalia

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie