Zadaj pytanie

Krystian Jakubczak

Krystian Jakubczak
ranking
233
pytania
2
komentarze
8
odpowiedzi
13

Treści:

dodał odpowiedź 5 stycznia 2018 21:38

Pozdrawiam

dodał odpowiedź 5 stycznia 2018 21:37

osobiście uważam że na początku pewnie że wystarczy po jednym ćwiczeniu na partie tylko z czasem żeby był progres trzeba zwiększyć coś albo ćwiczenie dodać. Myślę że ćwiczenia po siłę eksplozywną robić osobno z innymi ćwiczeniami . I na ostatnie pytanie odpowiem że ja bym robił 3 serie do wyczerpania co do ilości serii to jak chcesz ale na pewno nie ograniczałbym się do 4-8

dodał odpowiedź 2 stycznia 2018 15:26

Jeżeli chcesz mogę spróbować Ci pomuc napisz do mnie ma fb , nazywam się tak samo jak tu . Pozdrawiam

dodał odpowiedź 2 stycznia 2018 15:21

Witam . Myślę że ciężko będzie komu kolwiek co kolwiek stwierdzić nie widząc a tym bardziej pomuc . Moja rada jest taka żebyś udał się do dobrego fizjoterapeuty i to jest raczej jedyne wyjście żeby Ci pomóc . Pozdrawiam !

dodał odpowiedź 2 stycznia 2018 15:10

Oczywiście skracając przerwe , dodając liczbe serii , lub zwiększając liczbę powtórzeń .Pozdrawiam

dodał odpowiedź 2 stycznia 2018 14:51

Pytanie czy chcesz ćwiczyć z własnym ciałem czy na siłowni ? Ale uważam że co by to nie było jeżeli nie miałaś styczności. Z treningiem wcześniej to filmiki z yt pt. Trening dla początkujących będą okej . jeżeli jednak chciała byś konkretniej to znajdź mnie na fb postaram się pomuc nazywam się tak samo jak tu . Pozdrawiam .

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie