Zadaj pytanie

Adam Nowak

Adam Nowak
ranking
174
pytania
7
komentarze
6
odpowiedzi
38

Treści:

dodał odpowiedź 25 stycznia 2018 16:46

Przy masie najlepiej sprawdzają się powtórzenia w granicach 6-8 lub niżej, a serie to tak do 5 max. Ja robię treningi typowo siłowe (co też sprzyja w dużej mierze masie mięśniowej) i robię 5x5. Jeżeli robisz więcej powtórzeń to pompujesz więcej krwi do mięśni i aktywujesz więcej włókien mięśniowych, a to nie jest przyrost masy. Dlatego też 6-8 powtórzeń po 4 serie powinno być ok. Pozdrawiam :)

dodał odpowiedź 24 stycznia 2018 14:10

2 dni w tygodniu to zdecydowanie nie jest za mało, bo mięśnie brzucha tak samo jak łydki i przedramiona, szybko się regenerują. Możesz śmiało częściej ćwiczyć brzuch. :)

dodał odpowiedź 24 stycznia 2018 14:04

Stosuj ćwiczenia, w których możesz pracować na zmianę, raz lewą, raz prawą stroną ciała. W momencie treningu lewej strony zwiększ ciężar lub ilość powtórzeń. Przykładowo, trening bicepsa, bierzesz hantle a nie sztangę i lecisz na zmianę. Pozdrawiam

dodał odpowiedź 19 stycznia 2018 20:39

Podbijam pytanie!

dodał odpowiedź 17 stycznia 2018 21:17

No jasne, że dasz... Kup sobie (jeżeli bardzo chcesz stosować jakieś suple) BCAA i stosuj według proponowanych porcji.

dodał odpowiedź 17 stycznia 2018 21:16

Przede wszystkim patrz na CERTYFIKATY. To jedyna gwarancja jaką otrzymasz na to, że produkt rzeczywiście zawiera w środku to co jest napisane na etykiecie. Druga kwestia to właśnie skład. Poczytaj trochę co to białko czy BCAA ma w sobie oprócz niezbędnych składników. Białko wiadomo, że lepiej smakuje smakowe, ale za to aminokwasy możesz kupić sobie bezsmakowe i stosować razem z białkiem. Firmy jakie mogę Ci polecić to: BULKPOWDERS (moja ulubiona), MYPROTEIN, FITNESS AUTHORITY

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie