Zadaj pytanie

Adam Nowak

Adam Nowak
ranking
174
pytania
7
komentarze
6
odpowiedzi
38

Treści:

dodał odpowiedź 7 lutego 2018 00:08

Nie wiem, to chyba zależy już od tego co masz w tej przed treningówce. BCAA to najważniejsze aminokwasy w zasadzie więc nie sądzę, żeby mogły wpłynąć w jakąś reakcję z innymi środkami.

dodał odpowiedź 24 stycznia 2018 14:02

Zgadzam się w 100%. Do masowania zawsze możesz wrócić, a póki co zrób sobie krótką redukcję, albo wprowadź treningi aerobowe lub jeżeli są to zwiększ intensywność.

dodał odpowiedź 17 stycznia 2018 21:01

A to w takim razie zwracam honor. Ćwiczenia bez dodatkowego ciężaru tj. z użyciem ciężaru ciała nie mają negatywnego wpływu na rozwój kości... Gorzej jakbyś właśnie przerzucał ciężary na siłowni, wtedy to już inna gadka.

dodał odpowiedź 10 stycznia 2018 17:49

Niestety żadnych stron z przepisami nie mam w zanadrzu. Sprawdziłem blog tego gościa i osobiście nie kupowałbym książki na temat, z którym autor nie może się utożsamić... W empiku można dostać książkę, z której wyniosłem wiele przydatnych informacji odnośnie kulturystyki oraz prawidłowego żywienia i suplementacji. Polecam bardzo http://www.empik.com/kulturystyka-ksztaltowanie-sylwetki-michalski-leszek,p1045700872,ebooki-i-mp3-p

dodał odpowiedź 7 stycznia 2018 20:09

Poza tym zapomniałeś o NOGACH!!! Mało kto lubi, ale jak się przełamiesz to zobaczysz, że trenowanie nóg też przynosi mega satysfakcję.

dodał odpowiedź 7 stycznia 2018 20:03

Właśnie chodziło mi bardziej o rodzaj planu, bo po tak długiej przerwie po prostu ciężko jest wybrać odpowiedni... Trochę kłóci się to z moim ego, ale trzeba być cierpliwym. Dzięki za odpowiedź!

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie