Zadaj pytanie

Dominik Dominikowy

Dominik Dominikowy
ranking
253
pytania
3
komentarze
1
odpowiedzi
5

Treści:

dodał odpowiedź 25 listopada 2018 11:52

Chyba nie... chociaż mogłabyś ćwiczyć na górne partie mięśni brzucha :p może pomoże. :)

dodał odpowiedź 24 listopada 2018 20:50

Witaj. Ogólnie na masę ćwiczy się 4 serie 8-10 powt i ok 60-90 sek przerwy między seriami. Moga być po 3 a później 4 cwiczenia. Nie zapomnij o rozgrzewce... Wprowadź więcej jedzenia, zrób sobie dietę. Nie zapominaj o węglowodanach i białku ponieważ jest to niezbędne do budowania mięśni. Ważniejsze są posiłki okołotreningowe. Jeśli masz jeszcze jakiś problem to się odezwij. Pozdrawiam :)

dodał odpowiedź 21 listopada 2018 12:55

Możesz spróbować uzupełnić dietę w jakieś suplementy, typu białko + węglowodany. Pomaga. Jak nie zależy Ci na rzeźbie to zjedz normalny obiad, nie zaszkodzi. A co do brzucha to mam też mam taki problem ze ważę 88.5 a brzuch mam nieproporcjonalnie większy. Ważne są cwiczenia a dieta 75% :) chociaż przy masówce to zawsze Ci brzuch urośnie, tak uważam. Pozdrawiam

dodał odpowiedź 20 listopada 2018 15:47

Wydaje mi się, że za duże śniadanie. Dobra będzie jajecznica z całych jaj, możesz dodać jeszcze weglowodany. Skup się na posiłku potreningowym, ponieważ mięśnie muszą się czymś pożywić. Pozdrowienia

dodał odpowiedź 20 listopada 2018 15:33

Chciałbym dodać że mam z 186wzrostu i ważę 88.5kg.

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie