Zadaj pytanie

Patryk Ma...

Patryk Ma...
ranking
208
pytania
11
komentarze
2
odpowiedzi
15
odznaki Atleta brązowy

Treści:

dodał odpowiedź 1 grudnia 2013 15:52

Dla początkujących to chyba ogólnorozwojowy, czyli wszystko w każdy z tych dni, tak przez pierwszy miesiąc, przynajmniej mi tak mówiono.

dodał odpowiedź 1 grudnia 2013 15:46

Gdzieś ostatnio w internecie przeczytałem komentarze, który mówił coś na temat, że podczas treningu wytwarzamy coś tam, co powoduje, że kości się utwardzają i przestajemy rosnąć, więc stajemy w miejscu.

dodał odpowiedź 1 grudnia 2013 15:26

Ekspertem nie jestem, ale zdążyłem zauważyć, że to zależy czy jesteś chudy, gruby, czy miałeś już przedtem 'trochę mięśni'. Kolega jest niski, chudy i łapę miał jak nadgarstek, ale po prawie miesiącu już coś tam widać, że coś się dzieje. U mnie tak samo, jestem chudy i skromnie zbudowany, po miesiącu siłowni (3 razy w tygodniu, ogólnorozwojowy trening i bez diety) już osobiście zauważyłem minimalne, wizualne zmiany :D Więc coś powoli tam rośnie. Cierpliwości, pozdrawiam.

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie