Zadaj pytanie

Patryk K

Patryk K
ranking
63
pytania
35
komentarze
9
odpowiedzi
123
odznaki Atleta srebrny Ekspert brązowy

Treści:

dodał odpowiedź 2 grudnia 2015 20:34

kalorykę ustalasz od całej swojej masy a anie tylko od masy mięśniowej

dodał odpowiedź 29 listopada 2015 17:27

suplementacja ma sens dopiero wtedy gdy masz dopracowane wszystko inne czyli na pierszym miejscu dieta potem trening regeneracja i po tym wszystkim jest dopiero suplementacja.

dodał odpowiedź 10 maja 2015 19:01

Ja przeprowadzałem takie prygotowanie na sobie. U mnie trwało to 7 dni. może być mniej lub więcej zlezy od Ciebie. Na początku masz nawodnienie + ładowanie sodem + wypłukanie glikogenu z organizmu ( ketoza). Trwa to 3 dni. Ja obciąłem całe wegle i zastompiłem je tłuszczami. Węgle tylko z warzyw. białko o wysokiej zawortość sodu. Wody piłem po 12-15 litrów. Sód jest bardzo ważny gdyż duża ilość wody może prowadzić nawet do obrzęków mózgu itd. Potem 4 dni ładowania weglami i bardzo niskiej zawartość tłuszczu. Węglowodany 5-7 g na kg/mc. Oczywiście patrzysz w lustro tak żeby nie przeładować i się nie zalać. Spożycie wody w tych dniach jest minimalne , ja robiłem stopniowo 2,5l pierwszego dnia 2l następnego itd a w dniu zawodów max 0,5 l. Aha jako diuretyk użyłem wina 0,5l wieczorem przed zawodami.

dodał odpowiedź 8 kwietnia 2015 13:57

pomyśl logicznie nawet na if'ie jeżeli bd miał kalorie na poziomie utrzymania wagi ciała to nie schudniesz, ustal sobie mały deficyt kaloryczny .

dodał odpowiedź 19 marca 2015 20:40

ile obecnie k cal masz? Możliwe że zjadasz zbyt mało i organizm się broni bo nie dostaje tyle ile powinien i odkłada tłuszcz.

dodał odpowiedź 1 grudnia 2014 18:26

ale zlamiłem :P No to tu dodam pytanie. Od jakiegoś czasu w czasie gdy trenuję mieśnie brzych przy wykonywaniu jakiego kolwiek ćwiczenia po wyk. pierwszej seri następna mi nie idze ponieważ ''łapią mnie skurcze'' które uniemożliwiają mi dalszą prace. Jaka może być tego przyczyna?

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie