Zadaj pytanie

Patryk K

Patryk K
ranking
63
pytania
35
komentarze
9
odpowiedzi
123
odznaki Atleta srebrny Ekspert brązowy

Treści:

Czy ktoś z was trenował tym systemem 10x10 czy polecacie ? jakie efekty ? jakie przyrosty? I czy można trenować 1 partię 2 razy w tyg w tym systemie?

6 grudnia 2015 19:06

Czy jest sens wprowadzenia do diety modyfikacji polegającej na wprowadzeniu 2 dni Keto na wysokich tłuszczach. Reszta to dieta na wysokich weglach i niskich tłuszczach. Czy ma to sens?

29 listopada 2015 18:50

napiszcie co sądzicie o tym . Pierwszy raz usłyszałem o tym od Mariusza Czerniewicza. Wiem tyle że jeżeli robisz masę i stwierdzisz że masz z dużo fatu robisz małe cięcie czyli obcinasz dosyć sporo k cal na jakieś 4-6 tyg a potem wracasz spowrotem w ciągu 2-3 tyg do kaloryki z przed ciecia. Jeżeli coś otym wiecie podeślijcie wszelkie info

11 lipca 2015 11:56

Dzisiaj zrobiłem sobie profilaktyczne badania. Zaskoczyły mnie ich wyniki. Cholesterol : 214 mg/dl( norma to 130-200mm/gl
a trujglicerydy 51 mm/gl (norma to 40-200mm/gl). Czy ktoś może mi powiedzieć jaka może być tego przyczyna. O i le wiem razem z podwyższonymi trujglicerydami powinien występować podwyższony cholesterol.

6 stycznia 2015 21:36

siema czy ktoś wie jakzapisać sie do PZKFiTS by otrzymac legitymacje i wystartować w zawodach ?

Witam . Od jakichś dwuch dni czóję ból w klatce. A zwłaszcza w prawej pierś. jest lekki ale kłujący.
Kiedy wykonuję jakiś ruch czuję klatkę. Nie wiem czym to jest spowodowane. Dzisiaj odpuściłem trening klatki bo przy rozgrzewce bardzo mcno czółem ból. mój trening to fbw w tym tyg akurat siłowo. Robiłem skos sztangą. Czy to od tego może boleć mięsień>?

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie