Zadaj pytanie

Artur Pliś

Artur Pliś
ranking
11
pytania
2
komentarze
153
odpowiedzi
1343
odznaki Ekspert złoty Komentator srebrny

Treści:

dodał odpowiedź 23 grudnia 2013 16:11

Chyba chodziło ci bardziej o unikanie rzeczy tłustych? Tłuszcze są jak najbardziej potrzebne w diecie i nie można ich całkowicie wyeliminować z diety. Przy diecie na mase polecm 1g tłuszczy na kilogram masy ciala Jeśli jestes ektomorfikiem tłuszcz może być 30% udziałem zapotrzebowania kalorycznego. Oczywiscie w diecie uzupełniałmy tłusze produktami niskonasyconymi żadne margaryny itp. Układamy diete na oliwie z oliwek orzechach rybach awokado.

dodał odpowiedź 23 grudnia 2013 16:06

Polecam Whey 100 okołotreningowo zawiera koncentrat białka seratki jak i aminkwasy rozgałezione BCAA działające antykatabolicznie więc jak najbardziej po treningu są odpowiednie :)

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie