Zadaj pytanie

Krzysztof M

Krzysztof M
ranking
166
pytania
3
komentarze
2
odpowiedzi
50
odznaki Ekspert brązowy

Treści:

dodał odpowiedź 9 maja 2014 10:08

Jeżeli będziesz brał ją rozsądnie to nic się nie stanie, nadmiar może jakoś obciążać nerki, ale wydaje mi się, że w wieku 17 lat spokojnie można kreatynę wrzucić.

dodał odpowiedź 19 lutego 2014 11:08

Muszę Cię zmartwić, ja i mój ojciec jesteśmy wysocy, ja 199, on 190 cm i przerabialiśmy to samo. Ojciec na siłownię intensywnie chodził w młodości i robił tego typu ćwiczenia, w wieku 35 lat pamiętam jak musiał jeździc na rehabilitacje, brać zastrzyki itp, generalnie nie polecam. Jeżeli plecy bolą-odpuść, naprawdę nie warto, napatrzyłem się na tego typu problemy, martwe ciągi i przysiady ze sztangą to najgorsze co możesz zrobić dla pleców w tym wzroście. Zamień te ćwiczenia na coś w stylu wyciskanie platformy, używaj maszyn a efekt będzie może trochę później, ale za to później nie będziesz musiał wyć z bólu. Niestety my wysocy mamy ciężej w budowaniu muskulatury (sam zadawałem pytanie na ten temat), ale nie ma co się zrażać, bądź wytrwały a zobaczysz jaki postrach/podziw sieje 190cm dobrze zbudowany facet :) Powodzenia.

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie