Zadaj pytanie

Krzysztof M

Krzysztof M
ranking
166
pytania
3
komentarze
2
odpowiedzi
50
odznaki Ekspert brązowy

Treści:

dodał odpowiedź 17 lipca 2014 08:40

To wtedy też zaobserwujesz regres. Przez te pare dni tak rozwalisz sobie metabolizm, że taka zmiana kaloryczości w górę zaraz odbije się tym, że twój organizm będzie chciał zmagazynować wszystko co się da "na ciężkie czasy", więc odradzam. Zaufaj nam, wszyscy Ci tu mówią, że 500 kCal mniej to będzie dobrze. W tygodniu będziesz palił 1kg może 1,5 przy porządnym wysiłku i będzie to takie zdrowe chudnięcie. Do września masz jeszcze sporo czasu, 8 kilo jest wykonalne do zrobienia na tej dziecie którą Ci przedstawiamy. Nikt Cię tu nie chce oszukać, jakby istniała jakaś szybsza metoda palenia tluszczu to wszyscy byśmy z niej napewno kożystali. Pozdrawiam.

dodał odpowiedź 7 lipca 2014 23:29

*Pod siebie i do dołu oczywiście, sory za błąd ;)

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie