Zadaj pytanie

Wojtek LS

Wojtek LS
ranking
214
pytania
8
komentarze
9
odpowiedzi
13

Treści:

dodał odpowiedź 31 stycznia 2014 21:45

Witam. też miałem taki problem teraz po mieś robię już jeden szpagat i z kopnięciami mam nie duży problem polcam takie rozciąganie 3-5 razy w tyg po około 15 min powodzenia -----http://www.fighttube.pl/video/11156/Rozciaganie/

dodał odpowiedź 31 stycznia 2014 21:31

rób po 300 brzuszków dziennie + pompki a z czasem jeszcze więcej aż brzóch będzie jak kamień nie do zniszczenia :)

dodał odpowiedź 30 stycznia 2014 21:05

wytrzymałość będzie większa podczas biegania więcej siły ale za dużo to nie zawsze pewne czy spalisz to więc nie radzę jeść słodkiego :) jak już to całą czekoladę przed zawodami w biegu. a kawałek to ani sobie nie pojesz ani nic więc nie opłaca jeść słodkości. Doradzam Sportowy i zdrowy tryb życia :)

dodał odpowiedź 30 stycznia 2014 20:52

oo zależy czy przy wyciskaniu podnosisz się na nogach że kręgosłup dolni jest w powieczu i ty tylko na górnej częsci pleców leżysz czy zwykle prosto czy tak czy tak to gręgosłup ważna sprawa ja już mam po ćwiczeniu na ławce tak że radzę pójść do tego lekarza.

dodał odpowiedź 30 stycznia 2014 20:42

rób wszystko przy czym stracisz trochę kcal długie spacery najlepiej po górkach więcej wysiłku gimnastyka spróboj pobiegiwać sobie i jakoś to będzie szczególnie ogarnij dietę :)

dodał odpowiedź 30 stycznia 2014 20:33

dystans 20 m 15 razy razem przód i tył z szybością ile dasz rady na maxa 2 serie co dwa dni :) możesz zwiększyć ilość serii zależy od twojej kondycji :)

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie