Zadaj pytanie

Krystian Sztok

Krystian Sztok
ranking
258
pytania
2
komentarze
3
odpowiedzi
3

Treści:

dodał odpowiedź 14 czerwca 2014 21:47

Witam Podłączam się do pytania gdyż moja klata też nie rośnie. \Wiec tak ćwiczę już jakieś 1.5 roku z tym że przez jeden rok nie miałem nie zbyt dobrego planu treningowego i praktycznie żadnej diety.dopiero od jakiś 5 msc. Ćwiczę dobrym planem(kolega wrzucał do oceny) i ogarnąłem też dietę. Na początku mojej przygody z siłownią mój max na klatę wynosił 30 kg(nie pamiętam swojej wagi) niestety powoli wchodził do góry (bardzo powoli) w stosunku do innych partii tak samą z sylwetką klata stała reszta rosła .Mój aktualny max wynosi 57kg przy 60 kg masy . Jestem po takiej małej masie i redukcji . Tak jak pisałem klata stoi w miejscu a reszta rośnie i jest progres.

dodał odpowiedź 26 lutego 2014 17:23

wiem że muszę zjeść ale zazwyczaj jem tak bardzo dużo a jak zjem mał oto chodzę głodny może mam jeść kilka posiłków ale takich małych ?

dodał odpowiedź 28 stycznia 2014 18:41

no to rafal teraz bedzie pompa na treningu :D

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie