Zadaj pytanie

Jarek Gajewski

Jarek Gajewski
ranking
243
pytania
4
komentarze
0
odpowiedzi
9

Treści:

dodał odpowiedź 12 kwietnia 2016 23:10

Hej, generalnie z tego co mi wiadomo to rozciąganie zastałego ( po nocy ) nie rozgrzanego ciała może się skończyć tylko jakimiś naciągnięciami , Proponowałbym Ci rozciągać się w godzinach popołudniowych , jednak nie tuż przed snem .

dodał odpowiedź 28 lipca 2015 22:53

Nie jestem zawodowym biegaczem ale ja nie przekraczałbym 3 razy w tygodniu . Przeplatałbym bieganie treningami siłowymi ( nie koniecznie na siłowni) albo jakimś mocniejszym rozciąganiem .

dodał odpowiedź 9 czerwca 2015 16:49

Ja zaproponuję pn - sr -pt -silownia wt, czw + ew sobota bieganie - niedziala regeneracja

dodał odpowiedź 7 czerwca 2015 20:19

Ja pójdę trochę w inną stronę niż przedmówcy i zaproponuję Ci zakup : worka bułgarskiego ( jak pokombinujesz to zrobisz sam) ,drążka i jednego talerza 10-20 kg w zależności od tego ile ważysz ;) z tym zestawem będziesz mógł rozwinąć całe swoje ciało i gwarantuję że przy tym się nie zepniesz jak przy klasycznej siłowni co utrudni Ci efektywny trening na worku .Pozdrawiam

dodał odpowiedź 7 czerwca 2015 19:23

Myślę że nic się nie stanie . Dostrzegam po kolegach trenujących jak i po sobie że zaczyna u nas występować problem przesadyzmu ;) Nie dajmy sie zwariować , niech sport będzie naszą pasją a nie obozem który ogranicza normalne życie ;> Jak mamie odmówić placka , nikt nie ma serca tego robić więc nie przejmuj się chłopie i na zdrowie ;)

dodał odpowiedź 1 czerwca 2015 23:48

Płatki owsiane ;) uważam że fajne źródło białka ,tanie i smaczne ;>

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie