Zadaj pytanie

Eryk Klimkowski

Eryk Klimkowski
ranking
61
pytania
90
komentarze
43
odpowiedzi
30
odznaki Atleta złoty

Treści:

dodał odpowiedź 31 maja 2015 21:07

Tatuaż*

dodał odpowiedź 24 maja 2015 22:57

Bez diety i ciężkiej pracy nie da się nic zmienić Ja polecam zielona herbatę ,zero slodzenia herbaty , błonnik ,polem duże ilości wody, 4 razy w tygodniu biegaj interwalowo, i restrykcja w diecie ostre przyprawy i zero słodyczy i zejda wiesz mi ja juz zrzucilem 6kgi 6 cm w pasie ;)

dodał odpowiedź 23 maja 2015 15:29

Ja mam na redukcji mam około 2400kcalhttp://www.zapytajtrenera.pl/question/q,17090/dieta/wzrost_masy/ocenil_by_ktos_diete_ewentualnie_jakies_poprawki_celem_redukcja I tak jem jak chcesz to podesle Ci to jak mam to rozplanowane w dniu tylko email podaj lub napisz na fb bo nie chce wszystkiego po koleji pisać to Ci screema wyśle

dodał odpowiedź 5 maja 2015 20:44

Ja teraz tez mam zastój teraz ale spadlo 4kg i 5cm ale na twoim miejscu obcialbym trochę kalorii albo zwiększył intensywność lub dlogosc na bieżni najlepiej co drugi trening dłużej np o 1minute(polecam tez bieganie interwalowo) Na mnie dzialało jeszcze picie zielonej herbaty ,50 g błonnika dziennie ,ostre przyprawy ,picie dużej ilości wody ,poranna tabata z 10 minut(najlepiej skakanka) bez żadnego posiłku, jedzenie ostatniego posiłku 2h przed snem . Ewentualnie pro po biegania jeszcze biegaj z pasem neopremowym ;)

dodał odpowiedź 4 maja 2015 22:04

Niedobrą opcje wybralem wiem :p

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie