Zadaj pytanie

Michał K

Michał K
ranking
257
pytania
4
komentarze
0
odpowiedzi
2

Treści:

dodał odpowiedź 8 kwietnia 2015 21:47

Dzięki za rady! Dalej głowię się jeszcze nad dodatkowymi ćwiczeniami w domu, Myślałem nad FBW pod sztuki walki (znalezione w internecie): TRENING A: POWER CLEAN (zarzut siłowy sztangi z ziemi) 5 x 5 (=> MOC, całościowe ćwiczenie - plecy, nogi; w szczególności kaptury, prostowniki grzbietu) PRZYSIAD PRZEDNI (front squats) 5 x 8-10 (=> NOGI, częściowo plecy, brzuch) SUMO DEAD LIFT HIGH PULL 5 x 5 (=> PLECY - w szczególności prostowniki grzbietu, częściowo brzuch) PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU 3-5 x 10 (=> PLECY) POMPKI NA PORĘCZACH (dips) 5 x 5 (=> KLATKA, TRICEPS) TRENING B: CLEAN AND JERK (PODRZUT SZTANGI) 5 x 5 (=> MOC, całościowe ćwiczenie - plecy, nogi, ręce;, barki w szczególności kaptury, prostowniki grzbietu) PRZYSIAD TYLNY 5 X 5 (=> NOGI, częściowo plecy, brzuch) WYCISKANIE SZTANGI LEŻĄC 5 X 5 (=> KLATKA, TRICEPS) WIOSŁOWANIE sztangą oburącz lub pół-sztangą jednorącz (barbell rowing) 3-5 X 15 (=> PLECY) Tylko jest ten problem, że ja nie będę mógł robić niektórych ćwiczeń siłowo (właściwie większości), ponieważ mam tzw. sztangę samoróbkę (stałe 33kg bez możliwości regulacji), No i odpada podciąganie, ponieważ nie mam drążka, jakie ćwiczenie zamiast podciągania? Jeżeli będzie potrzeba mogę zrobić trening na siłowni w szkole, tam mogę siłowo i podciąganie, ale czas mam ograniczony to około 30-40 minut, więc musiałbym się pośpieszyć :). To tego FBW jeszcze jakieś cardio 3x minimum, jak dam radę to i 5x :)! Pozdrawiam :)

dodał odpowiedź 8 lipca 2014 18:36

Dziękuje za wszelkie cenne rady, wezme sobię je głęboko do serca. Jeśli chodzi o tą aktywność, to rzeczywiście wybiorę na początek jazdę rowerem 30 minut, czasami dłuższy wypad np. 60 minut. Mógłbym również prosić o jakieś konkretne nazwy ćwiczeń z obciążeniem, badź z wykorzystaniem słasnego ciężaru.

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie