Zadaj pytanie

Rafał Madej

Rafał Madej
ranking
151
pytania
31
komentarze
7
odpowiedzi
15
odznaki Atleta srebrny

Treści:

dodał odpowiedź 3 maja 2015 17:29

Tyle czy nie za dużo tych ćwiczeń?

dodał odpowiedź 4 maja 2014 15:00

Co proponujesz na środek klatki?! myślałem tutaj że hantle będę prowadził blisko siebie przez co zaatakuje środek ale jestem ciekaw co mi zaproponujesz. Znasz coś ciekawego?

dodał odpowiedź 20 lutego 2014 18:37

Okeyos, to że brzuch robi się w kuchni prócz siłowni to prawda oczywista taka jak to że Słońce świeci :D Chłopaki, wiem jak ćwiczyć brzuch, spokojnie :), chodziło mi o te mięśnie wokół brzucha. Odkryłem ostatnio, że planki świetnie działają na cały obszar torsu dlatego włączyłem je do swego programu, zobaczymy co z tego będzie. Mimo wszystko dzięki Dziki za takie płomienne dyskusje pod moim pytaniem. POZDRO !!!

dodał odpowiedź 6 stycznia 2014 19:30

Ja również pompa jest niesamowita, jednak moje pytanie tyczy się tego czy może to zastąpić sztangę i hantle?

dodał odpowiedź 2 stycznia 2014 17:26

Mądrze mówisz. Po prostu strzeliło mi coś do głowy że zrobię najpierw szerokość a potem grubość pleców. A szerokość najlepiej robi się własnie na drążku. Ale pozostanę przy tych plecach w piątek. Triceps - mogę robić w domu mam 1 hantle ale to nic wykombinuję jeszcze diamentowe pompki i pompki szwedzkie powinno być git tylko czy mogę robić trening po treningu tego samego dnia? Aha i czy te 2h tyg na siłowni mogą być?

dodał odpowiedź 12 grudnia 2013 19:16

jestem całkiem zregenerowany :D ale rzeczywiście może nogi skatuję porządnie

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie