Zadaj pytanie

Michał Sowa

Michał Sowa
ranking
241
pytania
2
komentarze
0
odpowiedzi
13

Treści:

dodał odpowiedź 22 maja 2015 02:35

Ostatnio tak myślałem co bym u siebie zmienił i wpadłem na to, że chyba zaczne robić nogi w poniedziałek. To początek tygodnia, człowiek ma wiecej siły na wszystko. Nogi robi się raczej niechętnie a wiadomo, że trzeba. Z początkiem tygodnia można sie przyłożyć do nóg, zeby pozniej robic sobie plecy, klatke, partie ktorych trenowanie sprawia nam wiecej frajdy :D Taki offtop troche. Pozdro :D

dodał odpowiedź 8 września 2014 20:00

Trochę ułatwię PES Alphamine to spalacz! Pozdro :)

dodał odpowiedź 17 sierpnia 2014 15:26

Polecam Ci Mutant MASS. Osobiście jestem jego wielkim fanem :) Co prawda, jeden z droższych ale fajnie smakuje, dobrze się rozpuszcza i ma fajny skład :) Pozdrawiam!

dodał odpowiedź 14 sierpnia 2014 10:43

Polecam Mutant Mass :)

dodał odpowiedź 14 sierpnia 2014 10:35

Widzę, że priorytetem jest u Ciebie biceps. Spróbuj wkręcić na każdym treningu po 2 ćwiczenia na nogi. To bardzo ważne. Twoje nogi to połowa ciała. Podczas treningu nóg Twój organizm wydziela najwięcej testosteronu, który ma także wpływ na rozwój całego ciała. Organizm będzie dążył do równowagi, czyli wniosek taki, że bez treningu nóg ciężko będzie Ci zbudować wielkie mięśnie klatki, barków, czy bicepsów. Zresztą, kto chce wyglądać jak bocian :) Pozdrawiam :)

dodał odpowiedź 14 sierpnia 2014 10:25

Polecam Nitrobolon II z Treca. Stosowałem i podczas ćwiczeń odczuwałem całkiem sporą pompę mięśniową, rozrywa łapska :)

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie