Zadaj pytanie

Rafał Pawełkiewicz

Rafał Pawełkiewicz
ranking
238
pytania
2
komentarze
3
odpowiedzi
13

Treści:

24 sierpnia 2015 15:48

Jak radzić sobie ze zmęczonym układem nerwowym po treningu? Gdyż ostatnio po każdym treningu czuje się jak średnio napompowany balon. Ucieka ze mnie energia dopóki nie zjem posiłku. Całkowity brak chęci i motywacji. Chciałem zaznaczyć, że nie używam przedtreningówek, które powodują tzw. "zjazd". Raczej nie jest to też wypłukany glikogen, gdyż węgle uzupełniam już w trakcie treningu. Może jest to zbyt wysoki wyrzut insuliny właśnie od tych węgli. Nie wiem co się dzieje więc proszę o poradę.

Co myślicie o białku sojowym? Ostatnimi czasy wraca powoli do łask, z powodu coraz to lepszych sposobów przetwarzania i otrzymywania. Czy warto się nim wspomagać? Jeśli tak to w jakich proporcjach do białka zwierzęcego i jak często?

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie