Zadaj pytanie

Grzegorz Dołężka

Grzegorz Dołężka
ranking
6
pytania
5
komentarze
437
odpowiedzi
1820
odznaki Ekspert złoty Komentator srebrny

Treści:

15 marca 2015 12:55

Witam. Obecnie używam słodzika STEVIA. Wiem, że jest to jeden z "najzdrowszych" słodzików, ale niestety nie słodzi aż tak dobrze. Na jedną kawę/herbatę potrzeba dużo tabletek aby osłodzić smak.
Jakiego słodzika używać? Chodzi mi o to żeby dobrze spełniał swoje zadanie i jednocześnie nie był "niezdrowy" itp.
Pozdroo

14 grudnia 2014 12:19

Witam. Ostatnio dowiedziałem się, że podczas treningu siłowego dobrze jest spożywać cukry proste. Obecnie mieszam 30 gram miodu gryczanego i 500 ml wody co daje mi 24 gram węglowodanów = 96 kcal.
I teraz moje pytania: Czy mogę taki "roztwór" pić podczas treningu? Czy za miast tego mogę jeść cukry proste podczas treningu w postaci owocu np: jabłko?

12 listopada 2014 20:28

Witam. Jak wiadomo bezpośrednio po treningu najlepiej zjeść banana. Czy płatki kukurydziane, które również zawierają skrobię oraz wysoki IG mogą być dobrą alternatywą banana?

Witam. Otóż od jakiegoś czasu (nie pamiętam dokładnie, pierwszy raz zdarzyło mi się to jakieś pół roku temu) w ciągu około 3 dni po treningu klatki i brzucha (obecnie robię obie partię na jednym treningu) czuję ból w żebrach. Bolą mnie tylko te dolne żebra . Nie przeszkadza mi to w niczym ale boli gdy dotykam. Dodam, że nie zdarza się to po każdym treningu tych partii.
Jakie mogą być przyczyny i skutki tego zjawiska?

28 sierpnia 2014 19:22

Dlaczego nie można jeść błonnika po treningu? W jaki sposób wpływa on na organizm? Jakie mogą być skutki spożywania błonnika po treningu?

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie