Zadaj pytanie

Kamil K

Kamil K
ranking
234
pytania
4
komentarze
5
odpowiedzi
11

Treści:

dodał odpowiedź 16 września 2014 20:54

Jeżeli chodzi o cardio 65-75%. Zwróć uwagę jak urządzenie mierzy Twoje tętno. Zdarza się tak, że maszyna np. bieżnia czy też orbitrek przekłamuje i to znacznie. Zdarzyło mi się, że puls przy cardio bieżnia pokazywała 180 a tak naprawdę miałem 140 (mierząc pulsometrem). Polecam marsz pod górkę.

dodał odpowiedź 16 września 2014 17:52

Nie trzeba. Potrzebna jest dobrze zbilansowana dieta z ujmenym bilansem kalorycznym. Można dodać jeszcze trening siłowy i cardio. Co do suplementów można zastosować BCAA aby zabezpieczyć troszeczkę swoje mięśnie.

dodał odpowiedź 16 września 2014 17:34

Tak jak już napisał Kamil C. problem leży w Twojej diecie. Przyjrzyj się dokładniej swojemu żywieniu a odnośnie typów budowy: http://www.dieta-sport.pl/WD/images/typ.jpg

dodał odpowiedź 16 września 2014 12:59

Napisałeś tutaj bardzo ogólnie, przyjrzyj się takim aspektom jak: - liczenie makroskładników (białko, tłuszcz, węglowodany) - jakość spożywanych produktów - kompozycja posiłków - warto również stworzyć jakiś plan treningowy

dodał odpowiedź 16 września 2014 12:49

Według mnie lepiej najpierw zredukować tłuszcz.

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie